ננגן - נלמד - נהנה ונצליח

קורס שלם בפחות ממחיר של שיעור אחד פרטני

  • כל החומר הנדרש ללמידה עצמית

הכל מאוד ברור בחוברת. רשום איפה לשים את האצבע-על איזה מיתר ועל איזה סריג. בסרטוני ההדרכה יש הסברים על איך לבצע.

תרגישו שיש לכם שיעור כל יום ותוכלו להתקדם בקצב שמתאים לכם בלי שום לחץ, בלי שום מגבלות. 

  • קורס כולל סרטוני הדרכה, חוברת תווים, צ׳ארטים לליווי באקורדים, מילות השיר, הסברים ועוד  

אפילו ב 10 שיעורים פרטניים לא היינו יכולים לעבור על החומר שיש בקורס וגם ככה הייתם צריכים לעשות את רוב העבודה בבית.  

 

  • הנגינה היא לכל החיים

קחו את הזמן. תורידו את הלחץ. תהיו סבלניים. תהנו מתהליך הלמידה. תנו לעצמכם זמן ללמוד ולהפנים את החומר.  

 

  • תהיו מוכנים למפגש הנגינה שלנו 

תעבדו ותתקדמו בקצב שמתאים לכם. כל יום קצת ולפי היכולת שלכם. אעזור לכם לבנות הרגלי למידה ונגינה.  ניפגש וננגן כשתיהיו מוכנים. 

 

  • אין שום דבר שיכול לעצור אותכם מלנגן  

לא מרחק, פקקים, זמן, אילוצים משפחתיים ולא תקציב יכול לעצור אתכם. בנוחות שלכם במחשב, באייפד או בנייד-בבית או בכל מקום אחר. נגנו, תהנו ותצליחו. 

המחיר המקסימלי לקורס לתקופה הקרובה הוא ₪90

טווח מחירי הקורסים הם מ₪50 עד ₪90

הקורסים בפיתוח ויהיו קליפים חדשים לכל קורס 

בחוברת ״יסודות״ שיעורי תאוריה, הרמוניה ותרגילים. אנחנו לומדים את כל הסולמות/מקאמים של המוזיקה היוונית-שיש אותם גם במוזיקה הים תוכנית וישראלית כולל מקצבים ואקורדים.

בחוברת ״יסודות״ יש 30 שירים

בחוברת ״יסודות״ יש 30 שירים

בקורסים באתר אנחנו מרחיבים על השיעור שבחוברת. לכל קורס חוברת עבודה לשיעור ב״יסודות״

החוברת והאתר

שאלות/תשובות:  אני והבוזוקי

אני מאוד רוצה ללמוד לנגן ואני כל כך אוהב מוזיקה ואת צלילי הבוזוקי, אבל . . .

אני מבוגר מדי כבר?


אפשר ללמוד מוזיקה ולהנות מנגינה על בוזוקי בכל גיל. יש לי תלמידים מגיל 12 עד גיל 70. בהשקעה של 20 דקות ביום, כבר אחרי מספר שיעורים תתחילו כבר לנגן שירים ונעימות בהצלחה ובהנאה גדולה. (בקרוב תוכלו לראות זאת בקליפים ועדויות של תלמידים)
ניסיתי בעבר ללמוד ולא הלך לי. כנראה שאין לי קליטה...


כל ניסיון שלך ללמוד מוזיקה ונגינה בעבר מאוד תורם להצלחה שלך היום. כל מה שעשית, כל מה שלמדת, כל מאמץ וכל הידע שצברת-הכל נשמר בזיכרון ויעזור לך להצליח הפעם. (בקרוב תוכלו לראות גם את זה בקליפים ועדויות של תלמידים)
אין לי רקע מוזיקלי בכלל ואני לא מבין תווים-אני מפחד מהתווים...


לא צריך שום רקע מוזיקלי. כולם התחילו מאפס. אנחנו נתחיל מהבסיס, נבנה יסודות חזקים של מוזיקה וטכניקה ונתקדם בקצב שמתאים לך. ככה בונים את זה נכון.
אין לי בוזוקי. אני צריך לקנות בוזוקי?


צריך בוזוקי על מנת שתוכל להתאמן בבית. בתחילת הדרך צריך כל יום לתרגל ולנגן על בוזוקי. בהתחלה אפשר לתרגל על גיטרה ובהמשך להתקדם לבוזוקי.
אין לי זמן לזה עכשיו. אני רוצה לחכות לתקופה יותר רגועה


מהניסיון האישי שלי ועם התלמידים, אם לא מדובר על תקופה של אירוע חריג בחיים שלכם, אין זמן יותר טוב מההווה להתחיל תחביב חדש. מהר מאוד תתחילו להנות ממוזיקה ונגינה ולא תאמינו שאף פעם לא ניגנתם. עכשיו זה הזמן להתחיל. זה דורש ממכם להקדיש רק כמה דקות אימון ביום. לא מדובר על שעות או אפילו שעה אחת. תתחילו לנגן ולהנות.
אני גיטריסט-למדתי פעם גיטרה. בוזוקי דומה לגיטרה?


הבוזוקי דומה מאוד לגיטרה, 4 המיתרים של הבוזוקי זהים ל4 המיתרים הראשונים של הגיטרה—רק בטון נמוך יותר. 1: מי-רה, 2: סי-לה, 3: סול-פה, 4: רה-דו. בוזוקי הוא כלי מלודי ודומה לנגינה על גיטרה חשמלית וגיטרה מזרחית בסגנון של אריס סאן ויהודה קיסר בפריטה ובאצבוע. גם נגינת אקורדים וליווי על גיטרה שמפתחים את האחיזה, את האצבעות ואת הקצב יעזרו לך לנגן על בוזוקי.
אין למידה פרונטלית?


יש למידה פרונטלית אחרי עבודה עצמאית בבית מול הקורס. הקורס עוזר לכם לפתח הרגלי לימידה/נגינה וככה תגיעו מוכנים למפגשים ונוכל לנגן ביחד. המפגשים הם בהרכבים קטנים. -במפגשים אנחנו מנגנים את השיעור ועובדים על תיקונים קטנים ועל לדייק בנגינה שלנו - חייבים להגיע מוכנים למפגשים.
אני יכול לקנות את החוברת לא דרך האתר?


החוברת היא להורדה דרך האתר. כמובן תוכל להדפיס ולכרוך אותה. רוב התלמידים לא מדפיסים כי יש בחוברת קישורים שמובילים לקורסים באתר. עדיף להדפיס רק את דפי התווים של הקורס שאתה לומד או אפילו לעבוד דרך המחשב. ברכישת החוברת 90₪ אתה מקבל את הקורס הראשון במתנה. ניתן לשלם בביט ואז אני מעביר לך סיסמאות ומסביר לך איך מתחילים לעבוד.